Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Бош Муабети vol. 4

Go down 
+16
DJ_Stole
Night Crawler
Efi
Paparapacipipas
*marija*
NaTaLi
High_Voltage
vamp-girl
cinderella
shadow
Moscow_BoY
Karate Kid
Slash
S|m0n4e
smiley :)
Proof
20 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
АвторПорака
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*


Број на мислења : 153
Age : 30
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedПет Aвг 31 2007, 17:01

Ej Stef ja neznam sto se zamaras uste so ovoj..koa gleas deka nema popametna rabota...si igra majtap ko malo dete..PS-Dr.Zii ili kako i da se vikas ne se sili mn.poso stef ne trpi takvi ko tebe...t.e neznam zosto uste i te trpi!!!!

Stef pozz
Вратете се на почетокот Go down
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedПет Aвг 31 2007, 18:56

Поздрав Марија, како е ?

dr.Zili мрзам спам, така да не си ја пробувај среќата. Last warning
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*


Број на мислења : 153
Age : 30
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedПет Aвг 31 2007, 20:33

Hehehe teram,teram..use malce pa u skolo-ko za belja..ali toa e...Smile)
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedСаб Сеп 01 2007, 16:38

еј остај се школо уште малце ... едина добра работа е што ке има нови пичиња за меркање ^^ YARRR!!
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedСаб Сеп 01 2007, 19:09

Karate Kid напиша:
еј остај се школо уште малце ... едина добра работа е што ке има нови пичиња за меркање ^^ YARRR!!

Ехх, не е фер ние сме у различна смена. Ама и без тоа премногу мали ќе бидат за нас Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedСаб Сеп 01 2007, 20:43

не бе пер што има везе 2 год разлика, ама ок тоа е твое мислење ако нејкеш ти со толку помали твоја работа Very Happy него ај нека ни е со срека сеа годинава
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedСаб Сеп 01 2007, 21:01

Karate Kid напиша:
не бе пер што има везе 2 год разлика, ама ок тоа е твое мислење ако нејкеш ти со толку помали твоја работа Very Happy него ај нека ни е со срека сеа годинава

Не е за помали, туку за неразвиени (психички).
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedСаб Сеп 01 2007, 21:04

абе тие 2 работи си идат заедно брат Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
Efi


Број на мислења : 338
Age : 30
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedНед Сеп 02 2007, 13:16

Moscow_BoY напиша:
Karate Kid напиша:
не бе пер што има везе 2 год разлика, ама ок тоа е твое мислење ако нејкеш ти со толку помали твоја работа Very Happy него ај нека ни е со срека сеа годинава

Не е за помали, туку за неразвиени (психички).
Да бе за психички му пречи лолafro
Вратете се на почетокот Go down
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedПон Сеп 03 2007, 17:32

Moscow_BoY напиша:
Karate Kid напиша:
не бе пер што има везе 2 год разлика, ама ок тоа е твое мислење ако нејкеш ти со толку помали твоја работа Very Happy него ај нека ни е со срека сеа годинава

Не е за помали, туку за неразвиени (психички).

au kolku si Very Happy pa ako ne se razvieni (psihicki) polesno se kontroliraat poso tvojata psiha e pojaka od niv Wink
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedВто Сеп 04 2007, 21:52

форумов има изглеа сериозен проблем ... има посетеност нема активност ...
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
Efi


Број на мислења : 338
Age : 30
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedВто Сеп 04 2007, 22:25

А шо ти Зил си по тие помалите за да ги контролираш?
а колку помнали се?
Знаеш дека под 5 год се рачуна педофилство!!!Razz
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedВто Сеп 04 2007, 23:29

е ако де он нема 5год разлика Very Happy така да закон не го дрма шо има везе
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedЧет Сеп 06 2007, 00:18

pa sea i vie 5 god pomali od mene se 4to odd taka da o tolku ne razvieni ne brkam do goina dena pomali a za postari do 10 god (so nema sansi ali aj Very Happy)
Вратете се на почетокот Go down
NaTaLi
Модератор
NaTaLi


Број на мислења : 775
Age : 30
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedВто Сеп 18 2007, 16:01

Пост.

(не пост за постење, него форумски пост)

... пошто многу се нервирав дека нема нови мислења...

поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedВто Сеп 18 2007, 21:10

NaTaLi напиша:
Пост.

(не пост за постење, него форумски пост)

... пошто многу се нервирав дека нема нови мислења...

поздрав

да мислам дека може и вие малце да кажете на некој да дојде навака .. ја се што имав искористив, пратив масс маилови и сеа што дојде дојде не коментирам за тоа ... може некој ке има боље срека Razz
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_minipostedСре Сеп 19 2007, 00:58

SPAM

od mene imate spam za da me ima de Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Бош Муабети vol. 4 - Page 11 Icon_miniposted

Вратете се на почетокот Go down
 
Бош Муабети vol. 4
Вратете се на почетокот 
Страна 11 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: