Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 STAR TREK!!!

Go down 
3 posters
АвторПорака
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedЧет Aвг 16 2007, 14:43

Ja sum nov ovde taka da neam pravo na zalbi ali SRAM VE BILO NEMATE STAR TREK TOPICK!!! Very Happy btw ja vi doagam od trekfansunited zdruzenie na trekeri SI-FI ljubiteli CHD
Вратете се на почетокот Go down
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 31
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedЧет Aвг 16 2007, 17:33

Епа фино што си ја отфорил темава ама да знаеш предходно не била отворена затоа што нема на форумов трекери. Shocked Јас истотака сум член на гореспоменатиот шит. Live Long and Prosper Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedЧет Aвг 16 2007, 18:15

smiley Smile напиша:
Епа фино што си ја отфорил темава ама да знаеш предходно не била отворена затоа што нема на форумов трекери. Shocked Јас истотака сум член на гореспоменатиот шит. Live Long and Prosper Smile
kako ne ti e sram za St da vikas shit???? : Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedПет Aвг 24 2007, 05:37

ако не се лажам веке имаше нешто слично на ова ако не и иста тема ....
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedПет Aвг 24 2007, 17:03

izvini ama nemalo Star trek topik imalo anketa ST vs SW i topik naucna fantastika ama ST topik nemalo Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedПет Aвг 24 2007, 20:26

ок ондак нема врска продужите Very Happy извинете за сметња Very Happy have a nice day
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedСаб Aвг 25 2007, 01:40

nema proble izvineto ti e (ama ke sredam da ti dadat nekoj sklek vise Very Happy ) .

p.s. znaes koj.
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 03:49

dr.Zii напиша:
nema proble izvineto ti e (ama ke sredam da ti dadat nekoj sklek vise Very Happy ) .

p.s. znaes koj.

да да знам кој и знам кој ке го јаде на тренинг сега Very Happy

П.С. welcome to the forums! сеа како средношколец имаш право да бидеш членче овде Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:09

kakvo clence ja 70 kila on clence smeni mi toa u nova stoka Very Happy Razz
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:28

нејкам бе не си заслужил! прво да видам на тренинг како ке ме слушаш па после Very Happy ако бидеш умен ке добиеш и СТОКА ранг Razz така сакаше што да ти праам
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:33

ako ako na znaes koj znaes sto ke mu kazam i ke imas powered trening Very Happy
Razz
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:35

пфф my ass! ај и тоа да го видам Very Happy

ЕДИТ: ова е за стар трек топик за тоа и го отвори нели, затоа продужуеме со ова у бош муабети у општо!
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:39

ok btw sea trea da iskoci novata star trek online i 8 film ako ne ste znaele Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:40

за web rpg-то знам како може тоа да не го знам ама за филмот незнаев
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:43

епа сеа ке искаца две и осма ЧД и ке има јаки глумци а богами и глумици Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:44

pff шо ме боли за глумците глеј што пичиња ке има Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:47

MU HU HAHAHAHAHAHAH ke imalo dosta jaki ******(nesmeam da kazuvam vulgarizmi ke mi aknat ban) Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:53

па дај некоја буква барем за да може полесно да погодиме а не да си броиме ѕвездички Razz
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:55

toa so si go pisa ti pogore toa e Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:57

знам бе од контекстот сватив него ти викам за другпат да знаеш не се плаши и да ти даам бан по тел можам одма да ти кажам зашто Razz
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 06:58

abe ajdeeee!!!! a so i na msn ke mi mavnes ban?
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 07:00

блок се вика тоа Razz и не нема да ти мавнам нема после со кој да си зборам до 6 сабајле
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членчеБрој на мислења : 62
Age : 29
Registration date : 2007-08-16

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_minipostedНед Aвг 26 2007, 09:50

haha blok de pospan sum aj ke idam da si legnam do sea me bustaa Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

STAR TREK!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: STAR TREK!!!   STAR TREK!!! Icon_miniposted

Вратете се на почетокот Go down
 
STAR TREK!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: