Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 МАКЕДОНСКИОТ ПАТРИОТИЗАМ !!!

Go down 
3 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 33
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

МАКЕДОНСКИОТ ПАТРИОТИЗАМ !!! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МАКЕДОНСКИОТ ПАТРИОТИЗАМ !!!   МАКЕДОНСКИОТ ПАТРИОТИЗАМ !!! - Page 2 Icon_minipostedВто Мај 15 2007, 15:42

леле се убив од смеење! значи некој коа не сака нешто да свати нема! не плукав по државата! има нешто што се вика самокритичност, критичност и тако даље и јас тоа што сум просрала сум рекла за народот! си д диференс?

и кај ку* јас да се враќам у србија овде сум родена! а тоа чистокрвни ми е малку дискутабилно! ама ајт! биди си чистокрвен колку ти душа сака! сеа за тоа нема да водиме 2 страни дискусија! а тоа за аристотел ор сомтинг лајк тед што напиша ме мрзи да го барам многу ме насмеа! значи пробај да прочиташ текст на народен говор од пред 2 века од овие простори! ќе разбереш 60%! а значи античките грци збореле на мак. дијалект? знаеле да речат серка? или ебаго? Rolling Eyes пер дај на се филмај! потомок на александар си? или предок како што милуваш да се изразуваш (апсурдно)? ајт јас завршив со темава или како што би рекла кате свршив! ајт!

дете едуцирај се !
/Moscow_BoY
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
 
МАКЕДОНСКИОТ ПАТРИОТИЗАМ !!!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: