Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 За љубителите на Мозила - Firefox 2.0

Go down 
+2
Karate Kid
BIG_M_UNDERGROUND
6 posters
АвторПорака
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND


Број на мислења : 323
Age : 29
Registration date : 2007-04-08

За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Empty
ПишувањеПредмет: За љубителите на Мозила - Firefox 2.0   За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Icon_minipostedНед Апр 29 2007, 14:54

За љубителите на Мозила - Firefox
2.0

За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Sps_mozilla-firefox-20Иако новата верзија на Firefox веќе некое време можеше да се симне
директно од ФТП серверот на Мозила, од Мозила ги молеа корисниците да ја
причекаат финалната верзија од овој производ. Сега и тоа се
случи.


Firefox 2.0 носи благо променет изглед на функционалноста,
зголемена сигурност, ситни промени во работа со табовите, можност за враќање на
своите отворени табови во случај на рушење на прегледноста, исправка на многу
багови и уште некои ситни работи, чии што комплетен попис може да го прочитате
овде.

Се на се, станува збор повеќе за ситни
подобрувања отколку за нешто големо, но тоа може да се потпре на аргументот дека
Фајрфокс и досега работеше многу добро, а верзијата 2.0 е само еден фино
исполиран и усовршен производ.

Firefox 2.0 може да го симнете од неговата
службена
страница.
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубителите на Мозила - Firefox 2.0   За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Icon_minipostedПон Мај 14 2007, 20:12

абе да не касниш малце со ова?
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
High_Voltage
Администратор
High_Voltage


Број на мислења : 458
Age : 30
Registration date : 2006-10-14

За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубителите на Мозила - Firefox 2.0   За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Icon_minipostedПон Мај 14 2007, 20:14

абе оги доста му пишуваш има бан типот
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубителите на Мозила - Firefox 2.0   За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Icon_minipostedПон Мај 14 2007, 20:36

да бе од после видов
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
JordaN
ново членче
ново членчеБрој на мислења : 6
Age : 31
Registration date : 2007-08-17

За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубителите на Мозила - Firefox 2.0   За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Icon_minipostedПет Aвг 17 2007, 20:00

Мозила - Firefox 2.0 е излезена многу поодамна иначе Opera е многу подобар интернет пребарувач!
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубителите на Мозила - Firefox 2.0   За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Icon_minipostedЧет Aвг 23 2007, 21:39

JordaN напиша:
Мозила - Firefox 2.0 е излезена многу поодамна иначе Opera е многу подобар интернет пребарувач!

не би се согласил ... далеку подобра е мозилата, барем според мое искуство
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубителите на Мозила - Firefox 2.0   За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Icon_minipostedЧет Aвг 23 2007, 21:54

JordaN напиша:
Мозила - Firefox 2.0 е излезена многу поодамна иначе Opera е многу подобар интернет пребарувач!

My ass...
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубителите на Мозила - Firefox 2.0   За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Icon_minipostedПет Aвг 24 2007, 04:10

Moscow_BoY напиша:
JordaN напиша:
Мозила - Firefox 2.0 е излезена многу поодамна иначе Opera е многу подобар интернет пребарувач!

My ass...

lol! lol! ок и ја мислев нешто такво ама не толку дирекно Razz немеше смисла во моментот Razz
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Andrejf
ново членче
ново членчеБрој на мислења : 2
Age : 28
Registration date : 2008-08-29

За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубителите на Мозила - Firefox 2.0   За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Icon_minipostedСаб Aвг 30 2008, 20:50

СКОРО ИЗЛЕЗЕ MOZILA FIREFOX 3.0, НО СПОРЕД МЕНЕ OPERA 9.52 Е ПОДОБРА ПОРАДИ ОПЦИЈАТА SPEED DIAL ШТО ЈА ДАВА НА ПОЧЕТОК.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубителите на Мозила - Firefox 2.0   За љубителите на Мозила - Firefox 2.0 Icon_miniposted

Вратете се на почетокот Go down
 
За љубителите на Мозила - Firefox 2.0
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Софтвер-
Отиди до: