Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Авионот на Путин

Go down 
+2
Proof
Moscow_BoY
6 posters
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedСаб Фед 17 2007, 22:11

клик

Сакам коментар да чујам Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 30
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedСаб Фед 17 2007, 22:13

Без коментар
Вратете се на почетокот Go down
Slash
Форум Манијак
Slash


Број на мислења : 1130
Age : 31
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedНед Фед 18 2007, 02:13

Мојот е подобар lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.korcagin.macedonianforum.net
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedНед Фед 18 2007, 02:34

Ај да видиме кој има подобар од мојот

Авионот на Путин P9130850

ТУ - 144
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 30
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedЧет Фед 22 2007, 22:26

Ја имам бе
Авионот на Путин BlueAngelBankingWithVaporTrails.1024
Вратете се на почетокот Go down
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedПет Фед 23 2007, 15:54

Пфууиии !!!

Авионот на Путин 800px-Tu-144LL
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 30
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedВто Фед 27 2007, 23:57

Авионот на Путин Caribbean.guide.getting.around.planes
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedСре Фед 28 2007, 13:56

еве ја мојата ескадрила :D

Авионот на Путин 60-talets_x-planes
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 30
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedСре Фед 28 2007, 13:58

Авионот на Путин Planes-f161
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedСре Фед 28 2007, 14:00

Авионот на Путин Pedal-planes-ford-flivver
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 30
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedСре Фед 28 2007, 14:01

Еј дај еден круг со ова
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedСре Фед 28 2007, 14:02

нема гајле бе, ела до кај мене !

иначе еве ме мене со понова верзија на ваквото :P

Авионот на Путин Pedal-planes-red-baron
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 30
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedСре Фед 28 2007, 14:04

Го фарбаше или...
А има ли место за мене ?
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedСре Фед 28 2007, 14:07

не сум го фарбал ти викам ова е понова верзија на тој предходниот, а за место не е проблем, можеш и со нозете надвор Razz
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas


Број на мислења : 242
Age : 30
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedЧет Мар 01 2007, 13:36

Еј Оги екстра ти се авиониве. Овие беа од бомбардерине на радар шо не се гледаат, нели? Идеме да бомбардираме негде?
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedЧет Мар 01 2007, 13:39

да бе овие се премачкани со таква течност и не се гледаат на радар, ако сакаш може да одиме да пуцаме малце некаде Very Happy глеаш имам два Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler


Број на мислења : 247
Age : 30
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedПет Мар 09 2007, 23:01

avionot n aputin ti e kako stan od 200 kvadrati
Вратете се на почетокот Go down
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_minipostedСаб Мар 10 2007, 15:31

Малце забегавте од темата... Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Sponsored content

Авионот на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авионот на Путин   Авионот на Путин Icon_miniposted

Вратете се на почетокот Go down
 
Авионот на Путин
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Авијација-
Отиди до: