Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Како се чувствувате денес?

Go down 
+20
FallenAngel
ivancelovemusic
Efi
black_eyes
Paparapacipipas
vamp-girl
cinderella
shadow
Karate Kid
*marija*
*@ne*
DJ_Stole
S|m0n4e
Slash
Proof
zoko
Moscow_BoY
High_Voltage
NaTaLi
smiley :)
24 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Како се чувствувате денес? - Page 22 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? - Page 22 Icon_minipostedПон Мај 14 2007, 20:25

Утре ќе идеш у школо ? И научи историја Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
NaTaLi
Модератор
NaTaLi


Број на мислења : 775
Age : 30
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

Како се чувствувате денес? - Page 22 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? - Page 22 Icon_minipostedПон Мај 14 2007, 20:52

Moscow_BoY напиша:
Утре ќе идеш у школо ? И научи историја Very Happy

Не. Sad А историја имам научено и затоа ми е жал шо не идам, пошо после ќе треба уше една лекција да учам..
Вратете се на почетокот Go down
NaTaLi
Модератор
NaTaLi


Број на мислења : 775
Age : 30
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

Како се чувствувате денес? - Page 22 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? - Page 22 Icon_minipostedПон Мај 14 2007, 20:57

ејј и мн. се нервирам шо од 8мицата сме изгубиле 5-1 бе.. од тие кременадли (шо би рекла ивана).. гррррр Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 30
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Како се чувствувате денес? - Page 22 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? - Page 22 Icon_minipostedПон Мај 14 2007, 22:09

Изгубија зашо се многу добри не за друго
Вратете се на почетокот Go down
Tatjana Stankovic
ново членче
ново членчеБрој на мислења : 2
Age : 47
Registration date : 2009-03-18

Како се чувствувате денес? - Page 22 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? - Page 22 Icon_minipostedСре Мар 18 2009, 18:45

Дали сакате да заработувате 500 Евра секој месец и се повеќе и повеќе?
Дали за Вас 3 часа дневно е многу за да заработите 500 Евра месечно?


Знаењето чини а незнаењето се плаќа цел живот!


Како да заработите повеќе????


Посетете го Големиот Бизнис Настан на 19.03 (четврток) и откријте ги начините како да заработите дополнително?
Влез слободен, потребна е резервација на elena.meglex@gmail.com
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Како се чувствувате денес? - Page 22 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? - Page 22 Icon_miniposted

Вратете се на почетокот Go down
 
Како се чувствувате денес?
Вратете се на почетокот 
Страна 22 of 22Отиди на страна : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Философија и психологија-
Отиди до: