Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Како се чувствувате денес?

Go down 
+20
FallenAngel
ivancelovemusic
Efi
black_eyes
Paparapacipipas
vamp-girl
cinderella
shadow
Karate Kid
*marija*
*@ne*
DJ_Stole
S|m0n4e
Slash
Proof
zoko
Moscow_BoY
High_Voltage
NaTaLi
smiley :)
24 posters
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 31
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedЧет Јан 04 2007, 13:09

Значи ова спаѓа под психологија ама нема везе, овде пишувајте како се чувствувате и што мислите дека е причина за тоа? Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
NaTaLi


Број на мислења : 775
Age : 30
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedЧет Јан 04 2007, 14:58

Болно..пошо сум болна scratch
Вратете се на почетокот Go down
High_Voltage
Администратор
High_Voltage


Број на мислења : 458
Age : 30
Registration date : 2006-10-14

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedЧет Јан 04 2007, 14:59

глупо...заради времето изгледа
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 31
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedЧет Јан 04 2007, 15:02

ja ok! иако после треба да одам по незнам кој пат да инхалирам на топла вода со сол, бисолвон (лек), вентолин (спреј, го шприцам внатре) и да одам да ми ги вадат конците! закон а?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedЧет Јан 04 2007, 17:02

Јас сега станав, у три саат Sad
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 31
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedЧет Јан 04 2007, 18:30

закон! ја сеа се вратив од хирургија! и сум се уште ок! ваљда зашто го мислам соер од лост! ууууу. вечер ќе го гледам! јеесссссс
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
zoko
Модератор
zoko


Број на мислења : 196
Age : 31
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedЧет Јан 04 2007, 19:59

kakvi konci??????? inace mislam deka temava e za u opsto neso slicno na opsti muabeti
Вратете се на почетокот Go down
zoko
Модератор
zoko


Број на мислења : 196
Age : 31
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedЧет Јан 04 2007, 19:59

denes mi e dosadno pospano utepano sve me boli ama bas sve baska  ne mozam da zboram Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
High_Voltage
Администратор
High_Voltage


Број на мислења : 458
Age : 30
Registration date : 2006-10-14

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedЧет Јан 04 2007, 23:04

леле ми доаѓа да истепам некој еј...
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 31
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedПет Јан 05 2007, 13:32

упс! ја сум ок. десната рака ми е здрвена, и така! ми се збори на мсн или јаху ама нема никој!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 30
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedПет Јан 05 2007, 14:47

Сеа станав така да ми се спие. Легнав у 5 саат и тоа
Вратете се на почетокот Go down
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedПет Јан 05 2007, 17:00

Ок, ми се збори со една другарка на скајп, ама пошо не е онлајн, чекам да се стаии... И така досадно...
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Slash
Форум Манијак
Slash


Број на мислења : 1130
Age : 31
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedПет Јан 05 2007, 17:02

Денес ТОП затоа што заврна снег. Јееее!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.korcagin.macedonianforum.net
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedПет Јан 05 2007, 17:05

Рекоа во маврово ќе се стопел, ама и без тоа 10тина сантима е...
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
S|m0n4e
верно членче
верно членче
S|m0n4e


Број на мислења : 263
Age : 31
Registration date : 2006-10-27

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedПет Јан 05 2007, 17:05

Досадно ми ееееееееееееееееее Како се чувствувате денес? Icon_sad
Вратете се на почетокот Go down
Slash
Форум Манијак
Slash


Број на мислења : 1130
Age : 31
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedПет Јан 05 2007, 17:07

Moscow_BoY напиша:
Рекоа во маврово ќе се стопел, ама и без тоа 10тина сантима е...
Остај тоа што рекла јас се јавив во Маврово кај еден пријател и вика сеа врне јако и убаво. Така да нема шанса да се стопи во јануари на 1степен целзиусов.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.korcagin.macedonianforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 31
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedПет Јан 05 2007, 17:11

конечно снег! јессссссссссс!!! ај сеа ли најде море?
коа сум болна? Sad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole


Број на мислења : 637
Age : 31
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedПет Јан 05 2007, 20:56

smajli akov sneg??? toa taka kolku da zalaze
Вратете се на почетокот Go down
http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 31
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedПет Јан 05 2007, 21:45

видов пеер, нишо од снегот! Sad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 30
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedСаб Јан 06 2007, 18:00

Главава ме боли. Не знам што ми е трето кафе ми е ова не знам шо ќе се прави
Вратете се на почетокот Go down
NaTaLi
Модератор
NaTaLi


Број на мислења : 775
Age : 30
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedСаб Јан 06 2007, 18:03

Proof напиша:
Главава ме боли. Не знам што ми е трето кафе ми е ова не знам шо ќе се прави

па не пиј толку кафе ебате, гарант ти се дигнал притисокот


Иначе ја сум ваква ---> cheers
Вратете се на почетокот Go down
zoko
Модератор
zoko


Број на мислења : 196
Age : 31
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedСаб Јан 06 2007, 18:06

бебе зс ти таква???
Вратете се на почетокот Go down
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 30
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedСаб Јан 06 2007, 18:07

На нешто е сигурно
Вратете се на почетокот Go down
NaTaLi
Модератор
NaTaLi


Број на мислења : 775
Age : 30
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedСаб Јан 06 2007, 18:10

zoko напиша:
бебе зс ти таква???

Пошо е Бадниииииииик и ќе јадеме пита со паричкаааа cheers cheers lol!
Вратете се на почетокот Go down
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 31
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minipostedСаб Јан 06 2007, 20:53

пази да не ја изедеш паричката!!! cheers cheers знам и мене ми се свиѓа празников!!! cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
Sponsored content

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_miniposted

Вратете се на почетокот Go down
 
Како се чувствувате денес?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 22Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Философија и психологија-
Отиди до: