Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Интересни страни

Go down 
+8
Efi
High_Voltage
SIMONA_C
vamp-girl
smiley :)
Night Crawler
Stefan_t
Moscow_BoY
12 posters
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedПет Ное 24 2006, 23:27

Еве тема за интересни интернет страни, еве неколку :
http://www.dustfilms.com/images/movies/play.swf - Музика ( нешто од стилот на Lord of the dance )
http://spiral.gallery.sytes.org/ - интересни слики.

http://www.neave.com/planetarium/ - мошне добро направен планетариум.

http://www.bml.psyc.queensu.ca/Demos/BMLwalker.html - анализа на движењата на луѓето при разни емоции

http://www.wonderclub.com/AllWorldWonders.html - модерни, антички, тука се сите чуда направени од човекот и природата.

http://www.kennethparker.com/ - прекрасни слики
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedНед Дек 10 2006, 02:25

http://wigflip.com/signbot/ - Знак со Лед Диоди
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Stefan_t
ново членче
ново членче
Stefan_t


Број на мислења : 5
Age : 29
Локација : Skopje
Registration date : 2007-01-25

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: muzika   Интересни страни Icon_minipostedПет Јан 26 2007, 22:23

www.blogmusik.net

FORATA SO OVOJ SAJT E STO IMATE IPOD I PRI KLIKANJETO NA SEARCH BATONOT MOZETE DA NAJDETE BILO KOJA PESNA I DA JA SLUSATE..

DOBRO E AKO VI E PREPUNO PISI-TO ILI ZA RELAKSACIJA
Вратете се на почетокот Go down
http://stefansk.piczo.com
Stefan_t
ново членче
ново членче
Stefan_t


Број на мислења : 5
Age : 29
Локација : Skopje
Registration date : 2007-01-25

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: SLIKI,TEMI,RINGTONOVI I TOA SE BESPLATNO   Интересни страни Icon_minipostedПет Јан 26 2007, 22:28

www.zedge.net

MORATE DA SE REGISTRIRATE ZA DA GO KORISTITE OVA INTERESNO SAJTCE,STO VOOPSTO NE E TESKO SAMO BARA E-MAIL,IME PREZIME I ONO TI DAVA PASSWORD SO TI TREBA DA GO ZAPAMTIS U TOA TIKVATA...

TEMI,SLIKI,KLIPOVI I SE DRUGO ZA SEKOJ MOBILEN...PISETE VO SEARCH I KE VI DADE OD STO SAKATE...MNOGU INTERESNA RABOTA...NAJDOBAR SAJT SPORED MENE:D
Вратете се на почетокот Go down
http://stefansk.piczo.com
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler


Број на мислења : 247
Age : 30
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedВто Фед 13 2007, 23:15

ako sakate da prakate besplatni sms poraki odete na www.wadja.com no zadolzitelna e registracija i mora da se vnesat vasite licni podatoci
Вратете се на почетокот Go down
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 31
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedВто Фед 13 2007, 23:32

Stefan_t напиша:
www.zedge.net

MORATE DA SE REGISTRIRATE ZA DA GO KORISTITE OVA INTERESNO SAJTCE,STO VOOPSTO NE E TESKO SAMO BARA E-MAIL,IME PREZIME I ONO TI DAVA PASSWORD SO TI TREBA DA GO ZAPAMTIS U TOA TIKVATA...

TEMI,SLIKI,KLIPOVI I SE DRUGO ZA SEKOJ MOBILEN...PISETE VO SEARCH I KE VI DADE OD STO SAKATE...MNOGU INTERESNA RABOTA...NAJDOBAR SAJT SPORED MENE:D
еј браво! стварно е најдобар сајт! веќе некое време го користам и многу е закон! bounce Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl


Број на мислења : 477
Age : 30
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedЧет Фед 15 2007, 16:22

ако многу сакате слики еве ви неколку странички
www.deviantart.com www.digitalblasphemy.com i www.blackepiphany.50webs.com
Вратете се на почетокот Go down
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl


Број на мислења : 477
Age : 30
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedЧет Фед 15 2007, 16:24

ако многу сакате слики еве ви неколку странички
www.deviantart.com www.digitalblasphemy.com i www.blackepiphany.50webs.com
Вратете се на почетокот Go down
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 31
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedЧет Фед 15 2007, 16:31

Фала


фала
ако сакате стар трек еве страна - www.startrek.com
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
SIMONA_C
ново членче
ново членчеБрој на мислења : 1
Age : 27
Registration date : 2007-01-18

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedВто Мар 20 2007, 10:38

..........................
Вратете се на почетокот Go down
High_Voltage
Администратор
High_Voltage


Број на мислења : 458
Age : 30
Registration date : 2006-10-14

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedВто Мар 20 2007, 17:33

горниот член т.е. членка си доби бан и едитиран пост.на овој форум нема реклами за други форуми
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl


Број на мислења : 477
Age : 30
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedВто Мар 20 2007, 18:59

cestito
taka i treba
Вратете се на почетокот Go down
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedЧет Мар 22 2007, 01:45

Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Efi
верно членче
верно членче
Efi


Број на мислења : 338
Age : 30
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedЧет Мар 22 2007, 02:13

ova gore e smajli?
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedЧет Мар 22 2007, 16:41

Efi напиша:
ova gore e smajli?

не, и јас прашав тоа ама не е, види во прашања и одговори во корчагин делот
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
Efi


Број на мислења : 338
Age : 30
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedЧет Мар 22 2007, 17:45

ne bila taa nekoja marketing cura

www.thinkgeek.com
www.bored.com
Вратете се на почетокот Go down
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedПет Мар 23 2007, 20:33

Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedПет Апр 06 2007, 12:35

http://www.gamespot.com/

ова е во мојот домен Very Happy сум заборавил да го ставам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedПон Апр 09 2007, 02:49

Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedПон Апр 09 2007, 10:15

пфф па ти како да си ги почитуваш правилата ....
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedПон Апр 09 2007, 21:31

Јас не сум физички над 18, ама психички сум многу постар Laughing
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 30
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedПон Апр 09 2007, 21:33

и на лична карта ти пишува така ? машала
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 30
Registration date : 2006-10-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedСре Апр 11 2007, 14:36

Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Efi
верно членче
верно членче
Efi


Број на мислења : 338
Age : 30
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedСре Апр 11 2007, 21:34

Вратете се на почетокот Go down
Efi
верно членче
верно членче
Efi


Број на мислења : 338
Age : 30
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_minipostedСре Апр 11 2007, 21:35

Чек дис аут
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Интересни страни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Интересни страни   Интересни страни Icon_miniposted

Вратете се на почетокот Go down
 
Интересни страни
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Интернет-
Отиди до: