Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Што мислите за чичко Врчак?

Go down 
+14
Karate Kid
Slash
mala
Markou
..::MA4OR::..
Rogue
*@ne*
Ivi4ka
Proof
DJ_Stole
zoko
smiley :)
High_Voltage
NaTaLi
18 posters
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
NaTaLi
Модератор
NaTaLi


Број на мислења : 775
Age : 33
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedПон Окт 30 2006, 16:46

Абе колку и да е добро неговото ново CD, не мора баш на секоја радио станица и на секоја журка, секоја втора песна што иде да биде негова....
Сите си знаете (а и он самиот Very Happy Very Happy Very Happy ) што мислам ја за него, али ај сеа вие кажете...

Што мислите за Врчак ?
Вратете се на почетокот Go down
High_Voltage
Администратор
High_Voltage


Број на мислења : 458
Age : 33
Registration date : 2006-10-14

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedПон Окт 30 2006, 16:48

Првите две песни му беа добри пред колку години беше тоа а сега е no comment....Rolling Eyes Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 33
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedВто Окт 31 2006, 17:20

So eden ednostaven zbor Vrcak sucks! t.e. Vrcak cica!!!! Abe koga coek ne go biva, ne go biva! Ama ima i poocajni od nego-tie sto go slusaat!!! Smile aj sea ne sakam da navredam nekoj ama toa e moeto mislenje! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
zoko
Модератор
zoko


Број на мислења : 196
Age : 33
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedНед Ное 05 2006, 12:45

ti si losa devojka bas takva te sakam jas, losa devojka bas takva te sakam jas:)Smile
Вратете се на почетокот Go down
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 33
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedНед Ное 05 2006, 13:24

Uf zaboraviv da kazam vcera u chevignon sekoja vtora pesna bese Vrcak, a posle Vlado Janevski. Abe ni edniot ni drugiot ne gi mozam!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole


Број на мислења : 637
Age : 33
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedНед Ное 05 2006, 20:31

abe ja neznam so tolku se luduva po vrcak ne ama bas nisto nesto posebno u pravo e profesorkata po biologija u korcagin Што мислите за чичко Врчак? Icon_biggrin znaeme civ sin e sea toa e toa i tuka e vo pravo a i ja se slozuvam so toa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 33
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedЧет Ное 09 2006, 00:21

DJ_Stole напиша:
abe ja neznam so tolku se luduva po vrcak ne ama bas nisto nesto posebno u pravo e profesorkata po biologija u korcagin Што мислите за чичко Врчак? Icon_biggrin znaeme civ sin e sea toa e toa i tuka e vo pravo a i ja se slozuvam so toa
Се согласуем и ја за тоа дека сите знаат чив син е али мора да се признае дека има некои многу јаки песни
Вратете се на почетокот Go down
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 33
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedЧет Ное 09 2006, 18:47

Hm? Jaki pesni??? Koi??? confused
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
Ivi4ka
ново членче
ново членче
Ivi4ka


Број на мислења : 3
Age : 33
Registration date : 2006-11-13

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedСре Ное 15 2006, 23:48

Najiskreno tipot e za nigde ali ima nekoi dobri pesni4ki. Mene li4no najmnogu mi se sviga "SEDMO NEBO" sto ja pee so Tamara...
Вратете се на почетокот Go down
*@ne*
искусно членче
искусно членче
*@ne*


Број на мислења : 93
Age : 33
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedЧет Ное 16 2006, 01:38

*e bas e zakon Vrcak, i sto ima vrska toa civ sin e?!Tatko mu da ne mu gi prai pesnite slu4ajno?! pa nali u4enik*
Вратете се на почетокот Go down
zoko
Модератор
zoko


Број на мислења : 196
Age : 33
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedПет Дек 08 2006, 21:04

pokondirano, razmazeno, iskompleksirano i nedozreano raperce e profilot na vr4ak koj trgnal po stapkite na "slavniot" tato koj resil da pravi doktor i pejac od negovoto since koe po se izgleda dobro se sanoga so tehnikata "leva raka desen dzep". Zaso otisol na medicina pa normalno da go izbuta taticko i posle on ke bide doktor od 1 klasa koj ke te "izleci"i u megu vreme ke ti recitrira po nekoe refrence bljakkkkkkkkkkkkkkkkk sTramota be ejjjjjjjjjjj nemozam da poveruvam do kade otide svetov ocigledno se tolku iskompleksirani i zelni za slava pa na sekakov nacin ke se obidat da bidat vo centarot zalosno...
Вратете се на почетокот Go down
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 33
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedСаб Дек 09 2006, 00:19

Абе чоекот е талентиран али има кој да го купи и плати тој талент
Вратете се на почетокот Go down
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 33
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedСаб Дек 09 2006, 01:17

Епа како што би рекле терористите од Еднооки Р и Ч - Жими газов талентиран!!! Леле закон се еднооки!!!Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
NaTaLi


Број на мислења : 775
Age : 33
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedСаб Дек 09 2006, 02:50

smiley Smile напиша:
Епа како што би рекле терористите од Еднооки Р и Ч - Жими газов талентиран!!! Леле закон се еднооки!!!Smile

Пеер, не се колни у гз ма....(леле се заразив со “пеер“ Sad )
Вратете се на почетокот Go down
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 33
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedСаб Дек 09 2006, 16:59

Зашо? па нема опасност! не е талентиран! ако он е талентиран ја сум ж. верзија на З.К. (од стар трек е не се трудете да разберете!) Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
Rogue
ново членче
ново членче
Rogue


Број на мислења : 15
Age : 33
Registration date : 2006-12-13

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedЧет Дек 14 2006, 22:40

Дека е тетреб.
Вратете се на почетокот Go down
..::MA4OR::..
искусно членче
искусно членче
..::MA4OR::..


Број на мислења : 126
Age : 30
Registration date : 2007-01-13

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedНед Јан 14 2007, 01:17

Jas mislam deka e za nigade i pesnite negovi ne se rap nikade go nema spomnato vo mak hip hop istorijata.
Вратете се на почетокот Go down
Markou
искусно членче
искусно членче
Markou


Број на мислења : 168
Age : 32
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedПон Јан 15 2007, 17:03

ako ne ste primetile site pesni mu se za zenski nekoi ko covekot da nemal zenska u zivotot Laughing. abe tipot e crap be nema so!
Вратете се на почетокот Go down
mala
ново членче
ново членче



Број на мислења : 10
Registration date : 2007-02-13

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedЧет Фед 15 2007, 20:01

pesnite mu se ZAKON. najdobrite makedonski pesni se negovi. A za izgledot nemam zborovi prekrasen e kamo da mi bese de4ko ha ha ha
Вратете се на почетокот Go down
Slash
Форум Манијак
Slash


Број на мислења : 1130
Age : 33
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedЧет Фед 15 2007, 20:06

КЛОШАР!!!!!!! bounce
Вратете се на почетокот Go down
http://www.korcagin.macedonianforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 32
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedЧет Фед 15 2007, 20:32

КРЕТЕН СО ТАПИЈАTwisted Evil Twisted Evil !!!
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 33
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedЧет Фед 15 2007, 20:33

А иначе да ве информирам дека изразот рапер со тапија го користи Тони Зен како заштитен знак
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 32
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedЧет Фед 15 2007, 20:34

е ако де ја за врчак користам кретен со тапија Razz
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 33
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedЧет Фед 15 2007, 22:02

Заштити ја фразава со авторски права никој друг да не ја користи а ако ја користи некој друг барај му отштета
Вратете се на почетокот Go down
Slash
Форум Манијак
Slash


Број на мислења : 1130
Age : 33
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_minipostedПет Фед 16 2007, 00:21

Karate Kid напиша:
е ако де ја за врчак користам кретен со тапија Razz
У секоја варијанта КЛОШАР
Вратете се на почетокот Go down
http://www.korcagin.macedonianforum.net
Sponsored content





Што мислите за чичко Врчак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за чичко Врчак?   Што мислите за чичко Врчак? Icon_miniposted

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за чичко Врчак?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Музика и Ноќен живот-
Отиди до: