Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 --- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! ---

Go down 
2 posters
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 32
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

--- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! --- Empty
ПишувањеПредмет: --- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! ---   --- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! --- Icon_minipostedПон Jул 30 2007, 00:01

дека може да настане збрка доколку за работите споменати во темата ИЗВЕСТУВАЊЕ ги разрешуваме на ист топик, се што ве интересита во врска составувањето на новиот тим за раководство на форумов прашајте овде...

ВАЖНО: овде исто така може да се кандидирате за било каква функција на форумов, но мора да знаете дека пред да се кандидирате за било што размислете прво дали ке можете да ја бидете достојни на задачата!!

слободни места 2 администратори (за овие 2 места нема да можам да земам било кој за жал овие места можеби и нема да ги доделам доколку не сум сигурен дека тој што се кандидирал може добро да си ја изврши задачата)

модератори-за било кои теми! (за овие места е потребно да имате барем малце од малце знаење за темата и интересирање за истата, како и време за одржување на темата и чистење од разни спамови и теми/постови кои немаат врска со областа каде што се наогаат)
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas


Број на мислења : 242
Age : 32
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

--- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! --- Empty
ПишувањеПредмет: Re: --- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! ---   --- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! --- Icon_minipostedПон Jул 30 2007, 00:29

Е ја мислам дека ке бидам супер како модератор за спорт пошо и онака насабајле кога пуштам компјутер прво спорт проверувам па се друго, така да...

__________________________________________________________________________

EDITED BY Karate Kid: батка ти имаш прио можеш да ја добиеш позицијата дека пред да ги извадам сите модератори ти и ја имаше истата, само да видиме што ке биде со форумов, дали ке има народ што ке се активира повторно. ако има добредојде Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
 
--- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! ---
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин-
Отиди до: